Heren 2 afhankelijk van één man?

De schrik sloeg me op het hart toen ik onderweg naar de Kwakel  werd gebeld met de vraag of ik mijn zoontje bij me had. Toen ik zei nee die is er nu niet waarom, werd er gezegd dat we maar met 8 man waren. En dit tegen een angstgegner als Alliance.

 

 

Erik onze superman moest werken.
Kees ons opperhoofd had een ? iets belangrijks.
Fabian was ziek.
Thomas onze ‘luie’ antiliaan dacht dat hij niet mee hoefde omdat hij toch niet getraind had.
Oh dan maar wat jeugd mee. Maar om op verzameltijd nog moeten zoeken is natuurlijk veel te laat. Dus met 8 man op weg. Maar wel met coach.

In Zaandam aangekomen  blijkt maar weer hoeveel meerwaarde een coach heeft, zeker als hij de rust kan bewaren en ons een schop onder de kont geeft om deze wedstrijd met het snot uit de neus te spelen. Hullie spelen ook maar met 7 man in het water.
Dan de wedstrijd, het begint als een leuke strijd met wat kansjes over en weer maar weinig doelpunten. Wat wel opvalt is dat veel van onze tegenstanders op zoek zijn naar je zwembroek met inhoud.
Uit de eerste man meer scoren wij [Mark] de 1-0. Maar missen de volgende 2 man meers en overleven er ook nog eentje.
Het 2e partje een uitsluiting voor ons en een doelpunt voor Alliance.
Stand dus gelijk en de coach die ons wijst op de slechte dingen die we doen maar zeker ook op alles wat wel goed gaat.
De derde periode gebeurt er veel meer wat resulteert in au en ah’s aan onze kant van gevoelige delen die getest werden. Aan hun kant weer van onze reactie van misschien wel een elleboogje of hakje.
Uit 4 man meers scoren we [Mark] er 2. Zij 1 uit 1.
Dan de laatste periode. Met nog 4 minuten te gaan krijgt René een 5 meter tegen en dat was gelijk zijn 3e P. Ondanks het lekkere doorwisselen van Kal zaten er toch een paar jongens bijna doorheen, en als je dan hard in je noten wordt geraakt kunnen de stoppen doorslaan. Roeland bijna op de vuist met zijn tegenstander en gered door de scheids die zei dat ze weer vriendjes moesten worden en elkaar de hand geven.
Alliance scoort nog een keer uit een overtalsituatie  en wij [Mark] ook weer.

De eindstand 4-4. Een geweldige prestatie. Zeker als je de wedstrijd gaat nabeschouwen. Alle doelpunten uit een man meer situatie, heel goed keepers werk van Bastijn, tomeloze inzet van Roeland, alle doelpunten door Mark, een coach op de kant die het beste in ons naar boven wist te halen. Kal hiervoor onze hartelijke dank, ook aan je vrouwtje die jou toch weer afgestaan heeft aan ons.

Zijn we afhankelijk van één man ?
Erik de super man!
Mark de supersup [doelpuntenmaker]!
Bastijn de keeper.!
Kal onze hulp in nood coach!
Het antwoord is NEE , als team kunnen we presteren

Jongens nog een paar wedstrijdjes ZET EM OP