ZV Utrecht 1: “De beste ploeg in de competitie”
Laatst aangepast op dinsdag, 22 februari 2011 20:34
Afgelopen zaterdag mochten we met de heren 1 aantreden tegen de gedeeld koploper ZV Haerlem 2. De avond ervoor nog een zware pot tegen De Dolfijn 1 voor de beker en nu weer aantreden tegen deze lastige tegenstander… Kortom, we wisten dat het geen makkelijke avond zou gaan worden.
Vorig jaar hebben we maar liefst 3 keer van deze mannen verloren, elke keer met 1 doelpunt verschil. Op 16 oktober van 2010, aan het begin van dit seizoen, wisten we dit mooi recht te zetten. In ons fijne jeukzwembad speelden we een goede wedstrijd met een mooie uitslag van 9-6 waarin de mannen uit Haarlem weinig in te brengen hadden. Dit laatste leken de mannen uit Haarlem goed onthouden te hebben. Aangekomen in zwembad De Planeet troffen we Obbe aan die al een tijdje het clubhuis aan het bewonderen was. Hij wist ons te vertellen dat de heren van ZV Haerlem al zo’n 20 minuten in voorbespreking waren en nog steeds hun hok niet uit waren gekomen. Het werd nog mooier: Goswinus kreeg van een van de mannen van Haerlem 2 te horen dat ze ons als de beste ploeg van deze competitie beschouwen!
Het beeld was dus duidelijk: ondanks dat de heren uit Haarlem goed gebouwd zijn en zodoende niet snel onder de indruk zijn van een tegenstander, waren ze al weken bezig met deze wedstrijd! Hier moest het gebeuren, dit is de te kloppen ploeg: ZV Utrecht! In zie ze al helemaal voor me, de hele week zwetend in bed, nachtmerries over de mannen uit die o zo mooie Domstad, afgeleid tijdens hun dagelijks werk en zelfs de vrouwelijke wederhelft die niet de benodigde afleiding kan bezorgen. Dat allemaal voor dit moment, nu moet het gebeuren!
Ondanks dat hiermee ons ego natuurlijk zeer gestreeld is en wij ze aan het begin van het seizoen wellicht gelijk hadden gegeven, moet ik nu jammer genoeg concluderen dat we niet meer in die positie verkeren. We hebben momenteel niet de scherpte waar de mannen van ZV Haerlem zo bang voor waren. De wedstrijd tegen DWK vorige week leek nog een sprankje hoop te bieden, maar ook daar waren we slechts een schim van onze werkelijke klasse. We verloren dan ook zaterdag met 15-8.
Om dan toch nog wat momenten uit de wedstrijd te vermelden: we zijn nog steeds heel blij dat Obbe voor ons keept tijdens de afwezigheid van Jeroen, het had nog veel erger gekund. Roy scoorde met een mooie back-hand, Wietse liet twee keer zijn beroemde boogbal zien, 1 keer prachtig raak, de ander jammerlijk in de handen van de keeper. Goswinus zag zijn kans om er weer eens een strafworp in te gooien, Wolf schoot snoeihard in de korte hoek en Erik taterde van een meter of 6 hoog in het doel. Zelf mocht ik ook voor 3 doelpunten aantekenen.
Ohja… En Ronald heeft ontdekt wat hij in een vorig leven is geweest: een haai! Tijdens de wedstrijd vond hij het nodig om de grote midvoor van Haarlem in zijn vinger te bijten. Of dit genoeg is om hem het volgende verslag tegen Oceanus te laten schrijven, daar ben ik nog niet over uit. Dit zal in overleg met Goswinus worden bepaald. De volgende schrijver wordt daarom bekend gemaakt zijn verslag van de wedstrijd tegen De Dolfijn of op het gastenboek!