Heren 2 komt net te kort voor de overwinning

Heren 2 heeft tegen Triton een punt behaald. Een punt waar we vooraf niet tevreden mee zouden zijn geweest, maar waar we achteraf wel mee konden leven.We waren op volle sterke en met een maximale bezetting ruim op tijd in Weesp, weliswaar met wat gekke kronkels, aangekomen.

Eenmaal aangekomen, ergens in the middel of nowhere, moesten we nog een kwartier wachten alvorens we de kleedkamer in mochten. Na het omkleden kwamen we terecht in een typische low budget zwemzaal. Een zwemzaal die eigenlijk niet meer van deze tijd is maar toch pas een jaar of vijf, op deze unieke locatie, uit de grond is gestampt. Raar omhoog schijnende verlichting i.p.v. omlaag schijnend, bad van 23 meter i.p.v. de gebruikelijke 25 meter en een zeer gallemde zwemzaal zijn daar wat voorbeelden van. Maar goed dat waren de omstandigheden en daar moesten we het dan ook mee doen.

 

 

Na een korte en heldere voorbespreking van Kal begon iedereen aan zijn voorbereiding. Na de warming-up/inzwemmen kregen we, net voor het starten van de wedstrijd, nog een extra opdracht van Kal en die luidde: direct scherp aan de wedstrijd te beginnen, maar dat deden we absoluut niet. Na enkele minuten stonden wij al tegen een drie-nul achterstand te koekeloeren, terwijl we zelf nog nauwelijks voor enig gevaar hadden gezorgd. Gelukkig konden we in de eerste periode wel van de nul afkomen. Uit een man-meer werd onze eerste goal gescoord. 3-1 achter.

Het tweede bedrijf begonnen we beter dat het eerste. We kregen hier slechts één doelpunt tegen, verkeerde overname, alvorens wij er twee achter elkaar, een man-meer en een afstandsschot, wisten te scoren. Na onze derde goal een mooi staaltje verkeerd overnemen waardoor we direct weer tegen een achterstand van twee doelpunten aankeken. Voor niks hard gewerkt deze periode, nog steeds met 2 doelpunten verschil achter, 5-3.

In het derde part kon onze tegenstander de pressing niet meer volhouden, toch niet voor niks hard gewerkt in de tweede periode, ;-)!! Ook het fanatiek van alle kanten inzwemmen op de goal werd allemaal wat minder bij hun. Hierdoor konden wij beter ons aanvalsspelen waardoor er uiteindelijk al een verdiende gelijke stand op het scorebord stond na 5 minuten ploeteren. 6-6.

In de laatste periode moest het dan gaan gebeuren. Dat gebeurde ook. We kwamen op 6-7, eindelijk!! Helaas konden we hier niet lang van genieten, onze tegenstander kwam snel weer op gelijke hoogte. Weer even gas geven en daar stonden we weer voor met 7-8. Helaas wederom een snelle tegen goal dus weer gelijk…,*********** (lees: scheldwoord)!!! De laatste minuut brak aan, nog steeds de gelijke stand op het bord. Triton mist een dot van een kans waardoor wij in de break (2-1) de wedstrijd definitief naar ons toe konden trekken, ware het niet dat onze, toch redelijk smart uitziende coach, een time-out aanvroeg!! Zie 8x*!! Weg 100% kans. Maar goed no hart feelings, het was niet anders. We hadden nog een halve minuut en daar moest het in gebeuren. Helaas lukt het niet dus een eindstand van 8-8.

Dit zwembad bleek, na de wedstrijd, toch nog iets positiefs in de buurt te hebben, namelijk een kantine waar een fles bier voor € 1,- koud voor je neus werd gezet. Onder het genot van deze koude rakker werd nog wat nagepraat over de wedstrijd.

Jammer, had meer ingezeten, volgende keer beter, PROOST!!!